Adalet ve Kalkınma Partisi'nin kuruluşundan bugüne aktif olarak yer alan Osman Sivritepe, geçtiğimiz günlerde 2024 yerel seçimlerinde Osmancık Belediye Başkan Aday Adayı olduğunu açıklamıştı. Sivritepe sahalara hızlı indi.

Ak Parti Osmancık İlçe Başkanlığına yoğun bir katılım ile giderek aday adaylığını açıklayan Osman Sivritepe, esnaf ve vatandaşları ziyaret ediyor. Sivritepe esnaf ve vatandaşlarla sohbet edip, talep ve sorunlarını dinledi.

Tahtasız; “Polis Moral Eğitim Merkezi ve Bahçelievler Karakolu bir an önce yapılsın” Tahtasız; “Polis Moral Eğitim Merkezi ve Bahçelievler Karakolu bir an önce yapılsın”

Ziyaretleri kapsamında, katılımcı, eşit, şeffaf, adil ve dürüst bir yönetim olacaklarının sözünü veren Sivritepe, seçildiği taktirde hayata geçireceği yönetim ilkelerini de söyledi.

Aday Adayı Sivritepe sahalara hızlı indi!

"Millete efendi değil, hizmetkâr olacağız"

"Millete efendi değil, hizmetkâr olacağız. Katılımcı, eşit, şeffaf, adil ve dürüst bir yönetim olacağız. Yapılan işlerde kontrol ve denetime önem vereceğiz, halk günleri düzenleyecek, belli periyotlarla halka hesap vereceğiz.

Israf etmeyeceğiz, beytül mala sahip çıkacağız, çalmayacağız, çaldırmayacağız, ihaleleri kamuya ve basına açık hale getireceğiz.

Ehil ve liyakat sahibi olmayan hiçbir personel alımı yapmayacağız, belediye de mali dengeyiz sağlayacağız.

Seçim döneminde gürültü, ses, çevre kirliliği ve rahatsız edici olmayacağız.”dedi.

Editör: İlkay Sever