4 Aralık 2023 Pazartesi
  • G.ALTIN 1.925,34 %0.06
  • BİST100 8.026,27 %0.98
  • DOLAR 28,91 %0.05
  • EURO 31,45 %-0.11
  • BTC 39.566 %0.12
Künye Bilgileri
İMTİYAZ SAHİBİ
Bilal ÇEVRİM

YAZI İŞLERİ MÜDÜRÜ
İlkay SEVER

MUHABİR

İbrahim Halil DALPALTAGİL
Eray UZUN
Sedanur Çırpar

YÖNETİM YERİ:

ADRES : Cumhuriyet Mh. Atatürk Cd. No: 71 Osmancık / ÇORUM

www.evrimgazetesi.com

Telefon : 0532 422 68 60

WhatsApp Hattı: 0543 255 11 19

İLETİŞİM E-MAİL
MAIL : [email protected]

ELEKTRONİK TEBLİGAT ADRESİ

15141-41171-25580

YER SAĞLAYICI

TE BİLİŞİM

iletişim bilgileri  : İZÜ Teknopark Halkalı Mah. Halkalı Cad. No: 281/23 İç Kapı No: 19 Halkalı / İstanbul

Tel No  : 212 322 74 90

BASIN BÜLTENLERİ
Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri
aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz.
(o[email protected])

ALTYAPI ve TEMA
TE BİLİŞİM
NOVA

YAYIN İLKELERİ

www.evrimgazetesi.com Basın Ahlak ilkelerine uymaya söz vermiştir ve bütün hakları saklıdır. 5846 sayılı FİKİR ve Sanat Eserleri Yasası’na uygun olarak yayınlanmaktadır. Haber portalımızda yayınlanan haberler ve makaleler, kaynak gösterilmek ve link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir. Sitemiz üzerinde yayınlanan yazılar ve yorumlarda yazarlar sorumludur. Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. www.evrimgazetesi.com, sayfalarda yer alan harici linklerin sorumluluğunu almaz. Bu sitede yazılan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur.

Yasal Bildirimler İçin

www.evrimgazetesi.com adlı haber sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı kendinde benimsemiştir. Sitemiz 5651 sayılı yasada tanımlanan ‘içerik sağlayıcı’ olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeble, sitemiz ‘uyar ve kaldır’ prensibini benimsemiştir. Her hangi bir haberden dolayı rahatsızlık yaşayan haberin gerçekliğinden şüphe eden ve TELİF konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal hakların çiğnendiğini düşünen hak sahipleri meslek birlikleri, [email protected] mail adresinden veya İLETİŞİM FORMU ile bize ulaşabilirler. Buraya ulaşan şikayet ve talepleriniz avukatımız tarafından incelenecek, ve ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden derhal kaldırılacaktır. MADDE 3 – (1) İçerik, yer ve erişim sağlayıcıları, yönetmelikle belirlenen esas ve usûller çerçevesinde tanıtıcı bilgilerini kendilerine ait internet ortamında kullanıcıların ulaşabileceği şekilde ve güncel olarak bulundurmakla yükümlüdür. (2) Yukarıdaki fıkrada belirtilen yükümlülüğü yerine getirmeyen içerik, yer veya erişim sağlayıcısına Başkanlık tarafından ikibin Türk Lirasından elli bin Türk Lirasına kadar idarî para cezası verilir.

Privacy Policy

We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the www.evrimgazetesi.com  However, sometimes the www.evrimgazetesi.com uses third parties to process your information. www.evrimgazetesi.com requires these third parties to comply strictly with its instructions and the www.evrimgazetesi.com requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the www.evrimgazetesi.com we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the www.evrimgazetesi.com and its services. When you use www.evrimgazetesi.com online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the www.evrimgazetesi.com cookies section of our full Privacy Policy.