DOKAP Bölge Kalkınma İdaresi tarafından desteklenen Çorum İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile “Osmancık'ta Tarımın Geleceği İçin Sera Projesi” imza töreni gerçekleştirildi.

DOKAP Bölge Kalkınma İdaresi tarafından desteklenen Çorum İl Özel İdaresi ile “Kalecikkaya Köyü Sulama Projesi”, “Hacıbey-Salur Köyü Sulama Projesi”, Çorum İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile “Osmancık'ta Tarımın Geleceği İçin Sera Projesi”, Çorum İl Tarım ve Orman Müdürlüğü ile “Zirai Mücadele İHA Kullanımı Projesi”, “DOKAP İle Balımı Paketliyorum Projesi”, “Çiğ Süt Soğutma ve Depolama Projesi”, “İskilip Çilek Yetiştiriciliğini Geliştirme Projesi”, “DOKAP Patates ve Soğan Soğuk Hava Deposu Projesi” protokol imza töreni gerçekleştirildi.

Eğitimlerini tamamlayan Osmancık AKUB göreve hazır Eğitimlerini tamamlayan Osmancık AKUB göreve hazır

Projelerin protokolleri DOKAP Başkanı Hakan Gültekin’in yanı sıra Çorum Valisi Doç. Dr.Zülkif Dağlı, Çorum İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Recep Cıplak, Çorum İl Tarım ve Orman Müdürü Hayrullah Göktekin, Çorum İl Milli Eğitim Müdürü Abdullah Kodek ve uygulayıcı kuruluşların katılımı ile imzalandı.

Editör: İlkay Sever