Çorum'un Osmancık ilçesinde S.U'nun kullanıdğı motosiklet, sürücünün hakimiyeti kaybetmesi sonucu yoldan çıkarak şarampole savruldu. Kazada motosiklet sürücüsü yaralandı.

Kaza Eymir Mahallesinde gece yarısı meydana geldi. Edinilen bilgilere göre Zeytin istikametinden Osmancık istikametine seyir halinde olan S.U idaresindeki motosiklet bilinmeyen bir nedenden ötürü Eymir Mahallesi mevkiinde sürücünün direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sonucu yoldan çıkarak, şarampole savruldu. Motosikletten düşen sürücü 112 'yi arayıp kaza yaptığını bildirdikten sonra tam konum veremeden baygınlık geçirdi. İhbar üzerine sağlık, itfaiye ve polis ekipleri sevk edildi. 

Facianın eşiğinden dönüldü: Yeni doğan bebeğin bulunduğu otomobil kazaya karıştı Facianın eşiğinden dönüldü: Yeni doğan bebeğin bulunduğu otomobil kazaya karıştı

Osmancık'ta Motosiklet Yoldan Çıktı, Sürücü Yaralandı (3)

Kaza yerine ilk giden itfaiye ekipleri alanda yaralı sürücüyü aradı. İtfaiye ekipleri tarafından bulunan ve düştüğü yerden sedye ile çıkarılan sürücü ambulans ile Osmancık Devlet Hastanesine, oradan Çorum'a sevk edilerek tedavi altına alındı. 

Polis kaza ile ilgili inceleme başlattı.

Osmancık'ta Motosiklet Yoldan Çıktı, Sürücü Yaralandı (4)

Editör: İlkay Sever