Aflanoz Aktar&Baharat, bin 163 çeşit ürünüyle Osmancık’ta hizmet veriyor.

İşsizlik oranı Nisan ayında yüzde 8,5 seviyesinde gerçekleşti İşsizlik oranı Nisan ayında yüzde 8,5 seviyesinde gerçekleşti

‘Aflanoz Aktar&Baharat’ yüzlerce çeşit ürünleriyle, Yazı Mahallesi Orgeneral Ahmet Çörekçi Caddesi No:42 adresinde hizmet veriyor.

Aynı zamanda ‘O Ses Çiğ köfte’ bünyesinde çiğ köfte hizmeti veren Aflanoz, süt mısırı satışı da gerçekleştiriyor. Yaklaşık 6 aydır hizmet veren Aflanoz Aktar&Baharat’ın taze ürünleri, oldukça rağbet görüyor. Baharat, sabun, şampuan, tütsü, tütsülük, doğal yağlar, bitki çayları, krem, kına, Türk kahvesi ve çeşitleriyle bin 163 ürün alıcıyla buluşuyor.

Yaz aylarında form çaylarının ilgi gördüğünü belirten işletme sahibi Mesut Delibaş, “Kış aylarında bitki çaylarımız, yaz aylarında ise form çaylarımız rağbet görüyor.” dedi.

Sabun, şampuan, kahve gibi ürünlerin her mevsim ilgi gördüğünü belirten Delibaş, “Yaz aylarının gelmesiyle birlikte düğün sezonu başladı. Kına gecelerinin vazgeçilmezi gelin kınalarımız, en çok rağbet gören ürünlerimizden” dedi.    

Editör: İlkay Sever