AK Parti Osmancık belediye başkan adayı Emin Serdar Kurşun, 31 Mart’ta yapılacak seçimler öncesi çalışmalarını hızlandırdı.

Çalışmaları ile her kesimden insanın takdirini toplayan Emin Serdar Kurşun, Osmancık’a tekrar AK Partili bir belediye başkanının dokunacağını belirterek, Osmancık’ın kendileriyle birlikte içinde bulunduğu yüzyılı yakalayacağını vurguladı.

Çalışmalarını aralıksız sürdüren Kurşun, günün çoğu zamanını hemşehrileriyle birlikte geçiriyor.

 Emin Serdar Kurşun, göreve geldiklerinde halkla iç içe, şeffaf ve hesap verilebilir belediyecilik örneğinin en güzelini sergileyeceklerini kaydederken, hemşehrilerinin istek ve önerilerini tek tek dinliyor.

KURŞUN “ORTAK AKILLA ÇALIŞMA YÜRÜTECEĞİZ”

Genç, yaşlı herkesin ilgisiyle karşılaşan Emin Serdar Kurşun, belediyeyi kazandıklarında Osmancık’ta yapılan çalışmalarla büyük bir değişim ve dönüşümün gerçekleştireceklerini bildirdi.

Çorum Milletvekili Tahtasız: “Yılmaz, ailesinin yaraları en kısa sürede sarılacak” Çorum Milletvekili Tahtasız: “Yılmaz, ailesinin yaraları en kısa sürede sarılacak”

Osmancıklıların hizmetlerin en iyisine layık” diyen Kurşun, “Bu yüzden bizler de en iyisini yapmaya özen göstereceğiz. Yaptığımız hizmetleri vatandaşlarımızın taleplerini göz önünde bulundurarak ortak akılla gerçekleştireceğiz. Daha modern ve güzel bir Osmancık’ta yaşamak adına ortak akıl anlayışıyla hareket edeceğiz. Adaylık süreci içerisinde bizlere gönüllerini açan kıymetli hemşehrilerimize çok teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı. (Haber Merkezi)

Editör: Tuğba Yoldaş