Çorum'un Osmancık ilçesinde Koçlar Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği’nin açılışı gerçekleştirildi.

Koçlar Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği’nin açılışı Osmancık Kaymakamı Ayhan Akpay, eşi Senem Akpay, Belediye Başkanı Ahmet Gelgör ve davetlilerin katılımı ile gerçekleştirildi. Osmancık Yeni Mahalle Sadri Turan Caddesi Beyaz Köşk Apartmanı Numara 25/ C adresinde faaliyete giren Poliklinikte Dr. Mehmet Akif Koç tarafından Ortodonti, İmplant, Diş Beyazlatma, Protez Uygulamaları, Pedodonti (Çocuk Diş Hekimliği), Panaromik Film, gibi özellikli diş tedavisi hizmeti verilmekte. 

Koçlar Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği’nin açılış kurdelesini kesen Kaymakam Akpay, klinik hakkında Dr. Mehmet Akif Koç'tan bilgi alarak, hayırlı olsun temennisinde bulundu. 

Uzmanından LGS tavsiyeleri: “Pozitif bakış açısı, sınav performansını artırabilir” Uzmanından LGS tavsiyeleri: “Pozitif bakış açısı, sınav performansını artırabilir”

Koçlar Ağız Ve Diş Sağlığı Polikliniği Açıldı (7)Koçlar Ağız Ve Diş Sağlığı Polikliniği Açıldı (5)Koçlar Ağız Ve Diş Sağlığı Polikliniği Açıldı (1)Koçlar Ağız Ve Diş Sağlığı Polikliniği Açıldı (3)Koçlar Ağız Ve Diş Sağlığı Polikliniği Açıldı (4)Koçlar Ağız Ve Diş Sağlığı Polikliniği Açıldı (2)

Editör: Yılmaz Yolcu