Osmancık İlçe Milli Eğitim Müdürü İdris Makineci, ilçedeki okulları ziyaret ederek öğrencilere LGS ve YKS öncesi başarılar diledi.
İlçe Milli Eğitim Müdürü İdris Makineci 2 Haziran 2024 Pazar günü yapılacak Liselere Geçiş Sınavı (LGS) ve 8-9 Haziran 2024 tarihlerinde yapılacak Yüksek Öğretim Kurumları Sınavı (YKS) öncesi sınavlara hazırlanan tüm 8. Sınıf ve 12. Sınıf öğrencilerine başarılar diledi.
Editör: Sedanur Çırpar