Osmancıklı hemşehrimiz, Devlet Tiyatrosu oyuncusu Tomris Çetinel Çuhadaroğlu'nun kardeşi, hakem ve antrenör olarak uzun yıllar basketbola hizmet veren Cengiz Çuhadaroğlu vefat etti. Çuhadaroğlu bir süredir amansız hastalık nedeniyle tedavi görüyordu. Cengiz Çuhadaroğlu Ankara Karşıyaka Mezarlığı’nda kılınan cenaze namazını mütekiben toprağa verildi.
Cengiz Çuhadaroğlu’na Allah’tan rahmet, basketbol camiasına, ailesine ve tüm yakınlarına başsağlığı dileriz.
Editör: İlkay Sever