• USD 31,07
  • EUR 33,68
  • ALTIN 2.032,18
  • BİST100 9.374,20
  • BTC 51.590

Fırtına Haberleri

Fırtına haberleri ve güncel Fırtına gelişmeleri, Fırtına ile ilgili tüm video, Fırtına fotoğrafları ve Fırtına haberleri Evrim Gazetesi sitemizde


Yurttan ve Bölgesel Haberler

Meteoroloji Genel Müdürlüğü, Batı Karadeniz’in doğusu ile Doğu Karadeniz için fırtına uyarısında bulundu.

Giresun’un Tirebolu ilçesinde yaklaşık 2 ay önce meydana gelen fırtına ve deniz tahribatının yaraları büyük ölçüde silindi.

Kastamonu’nun Cide ilçesinde meydana gelen fırtınada deniz taştı, yollar su altında kaldı. Cide-Bartın Karayolu’nda ise araçlar, ilerlemekte güçlük çekti.

ASAYİŞ

AMASYA’NIN SULUOVA İLÇESİNDE BİR ADAM ÇIKAN FIRTINADA ARACININ ÜSTÜNE DÜŞEN ÇATININ ALTINDA KALMAKTAN SANİYELERLE KURTULDU.

ASAYİŞ

KARABÜK'ÜN EFLANİ İLÇESİNDE FIRTINA NEDENİYLE ELEKTRİK DİREKLERİNİN DEVRİLMESİ SONUCU ENERJİ KESİNTİSİ YAŞANAN KÖY SAYISI 8'E DÜŞTÜ.

Rize Valiliği’nden yapılan açıklamada hafta sonu fırtına nedeniyle şehir merkezi ve ilçelerde maddi hasarla meydana geldiği ifade edildi.

ASAYİŞ

BOLU’NUN MUDURNU İLÇESİNİN YÜKSEK KESİMLERİNDE ETKİLİ OLAN RÜZGAR NEDENİYLE BİRÇOK AĞAÇ DEVRİLDİ.

GÜNDEM

Ordu’da dün gece etkili olan fırtına nedeniyle şehirde 1 okul ile 11 evin çatısı uçtu, araçlar hasar gördü.

ASAYİŞ

Çorum’un Sungurlu ilçesinde kuvvetli rüzgar nedeniyle depo çatısı uçtu, bir otomobil zarar gördü.

ASAYİŞ

Samsun’da etkili olan fırtına nedeniyle çok sayıda evin çatısı uçtu, ağaçlar ve direkler devrildi.

ASAYİŞ

Fırtınada ağaçlar devrildi, çatılar uçtu. Fırtınada hasar gören doğalgaz hattı nedeniyle bir mahallede sızıntı paniği yaşandı. Yangın çıkan bir ev...

ASAYİŞ

Kastamonu’da kar yağışı ile birlikte etkili olan fırtına sebebiyle yıkılan elektrik direği, park halindeki aracın üzerine devrildi.