• USD 32,64
  • EUR 35,12
  • ALTIN 2.447,35
  • BİST100 10.627
  • BTC 65.432

Çöp Haberleri

Çöp haberleri ve güncel Çöp gelişmeleri, Çöp ile ilgili tüm video, Çöp fotoğrafları ve Çöp haberleri Evrim Gazetesi sitemizde


ASAYİŞ

KASTAMONU’NUN CİDE İLÇESİNDE ÇÖP KONTEYNIRINA ATILAN KAPLUMBAĞALAR TEMİZLİK GÖREVLİSİNİN DİKKATİ SAYESİNDE FARK EDİLEREK, YENİDEN DOĞAL YAŞAMINA SALINDI.

GÜNDEM

Çorum Belediyesi ekipleri, çöp biriktirilen bir eve müdahale etti. Yaydığı kötü kokularla çevreyi rahatsız eden evden 5 kamyon çöp çıkarıldı.

ASAYİŞ

Kemiklerden alınan ve bu kemiklerden alınmış etleri kullanma ihtimaline karşı civarda bulunan tüm işletmelerden alınan et numunelerinin sığır eti olduğu...

ASAYİŞ

Çöp konteynerinde eti sıyrılmış tek tırnaklı hayvan kemikleri bulunması olayıyla ilgili güvenlik kamera görüntüsü ortaya çıktı.

ASAYİŞ

DÜZCE’DE YENİ SANAYİ SİTESİNDE ÇÖP KONTEYNIRINDA ETİ SIYRILMIŞ TEK TIRNAKLI HAYVAN KEMİKLERİ BULUNDU. İHBAR ÜZERİNE OLAY YERİNE GEDEN POLİS EKİPLERİ...

ASAYİŞ

Karabük’te belediyeye ait çöp toplama kamyonu, yol ortasındaki elektrik direğine çarptı.

ASAYİŞ

Amasya’da içinden 3 kaçak göçmenin çıktığı çöp yüklü tırın sürücüsü tutuklandı.

Trabzon’un en önemli yürüyüş yerlerinden olan Faroz-Beşirli arasında yer alan sahil kısmında aşırı dalgaların getirdiği çöpler çirkin görüntü oluşturdu.

GÜNDEM

Günde ortalama 10 bin aracın geçiş yaptığı D-100 karayolu, Ömer Derindere Bulvarı kenarında gelişigüzel atılan çöpleri 2021 yılında gündeme getirmiştik.

EĞİTİM

Öte yandan, Çorum Valisi Mustafa Çiftçi’nin de konuyla yakından ilgilendiği, bu tür olumsuz görüntülerin tekrar etmemesi için konunun yakından takip...

EKONOMİ

Osmancık’ta şehir merkezini ikiye ayıran Kızılırmak Nehrinin yüzeyindeki çöp konteyneri, vatandaşların hem dikkatini hem de tepkisini çekti.