Çorum’un Osmancık ilçesinde Gençlik Kampları başvuruları başladı. Son Başvuru Tarihi:  7 Haziran 2024

GSB Osmancık Gençlik Merkezi Müdürü A.Mustafa Kınıklı, gezi programları, gençlerin sosyal ve kültürel alanda aktif olmalarını sağladığını belirterek, Gençlik Kampları başvuru kayıtlarının 7 Haziran'a kadar sürdüğünü ifade etti.

Gençler, Bu Kamplar Kaçmaz! (1)

Kamp başvurusunu kaçırmayın

Gençlik Kampı tanıtımı için Osmancık'ta ki okullarda öğrencilere bilgilendirme yapıldı.

Gençlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü bünyesinde, 2002’den bu yana binlerce gence kapılarını açan, Gençlik Kampları tanıtımları Osmancık'ta ki okullarda gerçekleşti. Bu kapsamda Osmancık Borsa İstanbul Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Çok Amaçlı Toplantı Salonunda öğrencilerle bir araya gelen GSB Osmancık Gençlik Merkezi, Gençlik Hizmetleri Memuru Cansu Sarısakal gerçekleştirilen bilgilendirme seminerinde ”Gençlik Kampları ve Konaklamalarla ilgili detaylı bilgi verdi.

Çorum’da öğrenci velileri cami ve kuran kurslarında misafir edildi Çorum’da öğrenci velileri cami ve kuran kurslarında misafir edildi

Gençler, Bu Kamplar Kaçmaz! (3)

 Son Başvuru Tarihi:  7 Haziran 2024

Gençlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü bünyesinde, 2002’den bu yana binlerce gence kapılarını açan,  yaz, kış ve tematik kamplar olarak Ulusal Kamp Dönemi ve Tematik Kamp Döneminde faaliyetlerine devam eden Gençlik Kampları, 35 farklı ilimizde bulunan 13 deniz, 37 doğa olmak üzere 50 farklı kamp alanında hizmet vermektedir.

Gençlik kampları, kamp sorumluları ve gönüllü kamp liderleri koordinasyonunda, gençler arasında pozitif rekabet duygusunun geliştirilmesi ve serbest zamanlarının etkin değerlendirilmesinde rekreasyon alanları inşa etmek üzere eğlence, macera, adrenalin dolu etkinlikler ve aktivitelerle donatılmıştır.

Gençlik Kampları, zaman yönetimi, planlama, uygulama ve temel yaşam becerileri gibi yetkinlik alanlarının genişlemesine destek olmak, toplum hayatına adaptasyonda bireysel ödev ve sorumluluklara dair bilinç edinilmesine yönelik istasyon eğitimleriyle de zenginleştirilmiştir.

12-15 yaş Deniz Kampları
16-25 yaş Doğa Kampları

 Son Başvuru Tarihi:  7 Haziran 2024

Gençler, Bu Kamplar Kaçmaz!

Editör: İlkay Sever