2014-2019 yılları arasında Osmancık Belediye Başkanlığı görevinde bulunan Hamza Karataş aday adaylığını açıkladı.

Karataş, AK Parti İlçe Başkanlığı binasında yaptığı basın açıklamasında; "Değerli hemşehrilerim; Osmancık'ın bir evladı olarak, Osmancık'ın bir hizmetkarı olarak, sizlerden biri olarak, AK Parti'den Osmancık Belediye Başkanlığı için aday adayı oldum.

AK Parti Çorum milletvekili Yusuf Ahlatcı: “Sağlık alanında yapılan yatırımlarla Çorum sağlıkta bölgesinin yıldızı olaca AK Parti Çorum milletvekili Yusuf Ahlatcı: “Sağlık alanında yapılan yatırımlarla Çorum sağlıkta bölgesinin yıldızı olaca

Bu kararı alırken, öncelikle Rabbimden niyaz; sonra ailemden, dostlarımdan, arkadaşlarımdan, hemşehrilerimden, teşkilatımızdan destek ve dua isteyerek yola çıktım. Sizlerin teveccühü, desteği ve isteği benim için en büyük motivasyon oldu. Bu yolda, bana güvenen, inanan, destekleyen, dua eden herkese teşekkür ediyorum.

"Daha çok hizmet etmek istiyorum"

Sevgili Osmancıklılar, belediye başkanlığım döneminde sizler için çok çalıştım, çok hizmet ettim. Sizler için daha çok çalışmak, daha çok hizmet etmek istiyorum. Osmancık'ın sorunlarını, ihtiyaçlarını, potansiyelini çok iyi biliyorum. Osmancık'ı, modern, gelişmiş, daha yaşanabilir; kültürlüyle, tarihiyle, turistik alanlarıyla, sanayi, tarım, ticaret, eğitim, sağlık, spor, çevre, altyapı, ulaşım, imar ve daha birçok hizmet alanında örnek bir ilçe yapmak istiyorum. Bizim yarım kalan hayallerimiz, ideallerimiz, hedeflerimiz var. Osmancık'ı, sizlerin hayal ettiği, hak ettiği, özlediği bir ilçe konumuna yükseltmek için kaldığımız yerden çalışmaya devam etmek istiyorum.

Eski başkan Hamza Karataş aday adayı oldu (2)

"Osmancık'ı hak ettiği yere taşıyacağız"

Yeni Türkiye yüzyılında Osmancık'ı, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın liderliğinde AK Parti'nin vizyonu, misyonu, ilkeleri, değerleri, hedefleri doğrultusunda yönetecek bir yerel yönetime ihtiyacı var. Osmancık’ın bu şehri marka bir ilçe haline getirecek büyük projelere ihtiyacı var. Osmancık’ın, bu şehri Türkiye’nin parlayan yıldızı yapacak bir vizyona ihtiyacı var. Bizlerin de bu vizyonu hayata geçirmek için, yalnızca sizlerin desteğine, güvenine ve duasına ihtiyacımız var.

Sizlerden ricam, bu kutlu yolda bana destek olmanız, yanımda olmanız, omuz vermenizdir. İnşallah hep birlikte, el ele, gönül gönüle Osmancık'ı hak ettiği yere taşıyacağız.

Bu duygu ve düşüncelerle, hepinize saygı, sevgi ve selamlarımı sunuyorum. Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun. Allah, Osmancık'ı, Çorum'u, Türkiye'yi muvaffak eylesin. Allah'a emanet olun" dedi.

Editör: İlkay Sever