Kahramanmaraş’ta yaşayan Osmancıklı ziraat mühendisi Fatma Gizem Doğan depremde hayatını kaybetti. Doğan'ın cenazesi Osmancık'ta gözyaşları arasında toprağa verildi. Kahramanmaraş’ta meydana gelen 7.7 ve 7.6 büyüklüğündeki depremin ardından acı haberler peş peşe gelmeye başladı. Kahramanmaraş’ta yaşayan Osmancıklı ziraat mühendisi Fatma Gizem Doğan depremde hayatını kaybetti. 33 yaşında ki Gizem Doğan'ın cenazesi Beyler Çelebi Camiinde öğle namazına mütekaip ilçe müftüsü Dr.Eyyup Aydın tarafından kıldırılan cenaze namazının ardından Asri Mezarlık'ta toprağa verildi. Cenaze törenine,  Osmancık Kaymakamı Ayhan Akpay, Belediye Başkan Yardımcısı Kadir Eskiadam, Jandarma Komutanı Nuri Uyar, siyasi parti ve STK temsilcileri ile çok sayıda vatandaş katıldı.

Kızılırmak Deltası ve Kuş Cenneti’ndeki tesisler hizmete açıldı Kızılırmak Deltası ve Kuş Cenneti’ndeki tesisler hizmete açıldı

"Benim kızım Şehit oldu"

Acılı baba Mustafa Levent Tatar, "Üzülmüyorum, üzülmeyeceğim, benim kızım Şehit oldu" diyerek, depremde yaralanan damadı Ömer Cengiz Doğan ile birlikte tazileri kabul etti.

Editör: İlkay Sever