31 Mart 2024 tarihinde yapılacak olan yerel seçimler için takvim işlerken, Osmancıklı iş insanı Erol Özdemir, AK Parti’den Osmancık Belediye Başkanlığı için aday adayı oldu.

AK Parti'nin 31 Mart 2024'ta yapılacak Mahalli İdareler Seçimleri için seçim dönemi ve seçim takvimi çalışmaları fiilen başladı. Osmancık'ta AK Parti’den  Belediye Başkanlığına aday adaylığı başvurusunda bulunan Erol Özdemir, AK Parti İlçe Başkanı Şerif Okudan, teşkilat üyeleri, partililer ve vatandaşların da bulunduğu parti binasında "Dostun evi gönüllerdir, Gönüller yapmaya geldik" mottosuyla aday adaylığını resmen açıkladı.

Parti binasında yapılan açıklamanın ardından dışarıda bekleyen onlarca insan Erol Özdemir'i meşale yakarak karşılayıp aday adaylığının hayırlı olmasını diledi.

Tahtasız; “Polis Moral Eğitim Merkezi ve Bahçelievler Karakolu bir an önce yapılsın” Tahtasız; “Polis Moral Eğitim Merkezi ve Bahçelievler Karakolu bir an önce yapılsın”

Erol Özdemir, Osmancık Belediye Başkanlığı için adaylığını açıkladı (1)Erol Özdemir, Osmancık Belediye Başkanlığı için adaylığını açıkladı (2)

Editör: İlkay Sever