Çorum’daki konaklama tesisleri OKA’yla sürdürülebilir turizm standartlarına hazırlanıyor Çorum’daki konaklama tesisleri OKA’yla sürdürülebilir turizm standartlarına hazırlanıyor

Çorum Valisi Doç. Dr. Zülkif Dağlı '15 Ramazan Dünya Yetimler Günü' kapsamında düzenlenen iftar programında koruma altında olan çocuklar ile bir araya geldi.

Vali Doç. Dr. Zülkif Dağlı ve eşi Nurgül Dağlı,  protokol üyeleriyle birlikte, '15 Ramazan Dünya Yetimler Günü' kapsamında Valilik himayelerinde İHH İnsani Yardım Vakfı Çorum Şubesi ile Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen İftar programında koruma altındaki çocuklar ile bir araya geldi.

Bugün Anadolu ruhuyla devlet ve millet olarak aile ortamında hep birlikte olduklarını belirten Vali Dağlı çocukların her daim yanlarında olacaklarını, hem devlet hem sivil toplum kuruluşları olarak tüm imkanları onlara sunacaklarını ifade etti.

Allah'tan millete zorluklar ve sıkıntılar vermemesi temennisinde bulunan Vali Dağlı, programa katılan çocuklara, gençlere, ve ailelerine hayırlı ramazanlar diledi.

Editör: Sedanur Çırpar