Bolu’da sömestr tatilinin bitmesiyle öğrenciler okul sıralarında yerini aldı. Okuldaki ilk günlerinde Bolu Valisi Erkan Kılıç öğrencilere başarı diledi.

İlk ve ortaöğretim kurumlarında, 2023-2024 eğitim öğretim yılının yarıyıl tatili sona erdi. Ders zilinin çalmasıyla Bolu’da binlerce öğrenci eğitim ve öğretime kaldıkları yerden devam etti. Bolu’da öğrenciler sabahın erken saatlerinde öğrenim gördüğü okullarda ilk ders zilinin çalması ile beraber öğrenciler sınıflarında yerlerini alarak eğitim öğretimde ikinci döneme başladı.

“Dinin doğru anlaşılması için sağlıklı bir kaynak ve yöntem anlayışına ihtiyaç var” “Dinin doğru anlaşılması için sağlıklı bir kaynak ve yöntem anlayışına ihtiyaç var”

Bolu Valisi Erkan Kılıç, 2023-2024 eğitim-öğretim yılı ikinci döneminin ilk günü dolayısıyla Gazipaşa İlkokulunda öğrenci ve öğretmenlerle bir araya geldi. Öğrenci ve öğretmenlere başarılı bir dönem geçirmeleri temennisinde bulunan Vali Kılıç, “2023-2024 eğitim-öğretim yılı ikinci döneminin öğrencilerimiz, öğretmenlerimiz ve velilerimiz başta olmak üzere tüm eğitim camiamıza hayırlı olsun” dedi.

Kaynak: