“Osmancık Yırtmaç Yemeği” için Coğrafi İşaret Başvurusunda bulunuldu “Osmancık Yırtmaç Yemeği” için Coğrafi İşaret Başvurusunda bulunuldu

31 Mart seçimlerine 22 gün kaldı. “İlahi seçim, sen nelere kadirsin” dedirten bir çalışma 5 yıl aradan sonra belediyeden geldi.

31 Mart seçimlerine 22 gün kaldı. Mevcut Belediye Başkanı Ahmet Gelgör, MHP’den yeniden başkan adayı oldu. Başkan Adayı Ahmet Gelgör'ün 2019 yılı seçim beyannamesinin 22. sayfasında 42. Madde olarak yer alan Küçük Sanayi Sitesi’ne sıcak asfalt vaadi 5 yıl aradan sonra yine bir seçim arifesinde gündeme geldi.

Ahmet Gelgör

Asfalt sezonu olarak bilinen yaz aylarında ilçe de doğru düzgün çalışma yapmayan Ahmet Gelgör seçimlere 22 gün kala her yağışta adete göle dönen Küçük Sanayi Sitesinde, yağmurlu bir günde asfalt hamlesi başlattı.

Seçim Asfaltı (2)

Belediye ekipleri iş makineleri ile Küçük Sanayi Sitesi’nin yollarını asfalta hazır hale getirmeye başlarken, “Başkanın aklı anca başına geldi. Bu zamana kadar neredeydin” şeklinde eleştirilere neden olup, çalışmalar göz boyama çabası olarak nitelendirildi.

2019 Vaadi

Seçim Asfaltı (1)

Editör: İlkay Sever