Deplasman maçına namağlup lider giden Osmancık Gücüsüspor, 6-1 gibi net bir skorla dönerek play-off grubunda liderliğini sürdürdü.
Osmancık Gücüspor deplasmanda oynadığı Mecitözü Spor müsabakasında 6-1 gibi net bir skorla galip gelerek play-off grubunda liderliğini sürdürdü. Mecitözü İlçe Stadyumunda alınan bu galibiyet ile namağlup lider takım puanını 6'ya çıkardı.
SPONSORLARA TEŞEKKÜR
Karşılaşma sonrası kısa bir değerlendirmede bulunan Antrenör Uğur Asiltürk;"Takımımızın galibiyetini sponsorlarımız Toprak Gayrimenkul ve Dörtçelik firmalarına armağan ediyor ve şükranlarımızı sunuyoruz.
İlçemizin inşaat alanında ki güzide firmalarına takımım ve oyuncularım adına çok teşekkür ederim." ifadelerini kullandı.
3 MAÇ, 1 GOL, 12 KURTARIŞ: KALEDE UMUT VAR
Play-Off grubunda liderliğini namağlup sürdüren Osmancık Gücüspor takımının kalecisi Umutcan Derin kalesini adeta gole kapattı. Genç kaleci çıktığı son 3 maçta kalesinde 1 gol görürken 12 kurtarış yaparak dikkatleri üzerine topladı.