Çorum'un Osmancık İlçesi'nde bulunan Ömer Derindere Fen Lisesi 12. sınıf öğrencileri, düzenlenen mezuniyet töreni ile okula veda etti.

Öğrenciler, veliler, öğretmen ve idarecilerin katıldığı mezuniyet töreni çeşitli etkinliklerin ardından kep atma ve hatıra fotoğrafı çekimleriyle sona erdi.

Fen Lisesi Mezuniyet

Okula veda eden 12. sınıf öğrencileri yapılan etkinliklerle uğurlandı.

Ömer Derindere Fen Lisesi (3)

HER MEZUNİYET TÖRENİ GELİRDİ

Osmancıklı hayırsever iş adamı merhum Ömer Derindere, her mezuniyet töreni ilçeye gelir adının verildiği okulda öğrencilerin sevincine ortak olurdu.

Yarım bıraktığı eğitim hayatının öneminin bilincinde olan Ömer Derindere, 1990 yılından itibaren Osmancık'ta binlerce öğrenciye burs vermiş, adının verildiği okulun ve yurdun tüm tadilat masraflarını da karşılaşmıştı.

Ömer Derindere Fen Lisesi (2)

Merhum Ömer Derindere eğitime yaptığı katkılardan ötürü TBMM Üstün Hizmet Ödülü'ne layık görülmüştü.

Hitit Üniversitesi’nden Endonezya’daki üniversite ile işbirliği protokolü Hitit Üniversitesi’nden Endonezya’daki üniversite ile işbirliği protokolü

Ömer Derindere Fen Lisesi (1)

Ömer Derindere Fen Lisesi’nde Mezuniyet Töreni Düzenlendi (1)Ömer Derindere Fen Lisesi’nde Mezuniyet Töreni Düzenlendi (5)Ömer Derindere Fen Lisesi’nde Mezuniyet Töreni Düzenlendi (4)Ömer Derindere Fen Lisesi’nde Mezuniyet Töreni Düzenlendi (3)Ömer Derindere Fen Lisesi’nde Mezuniyet Töreni Düzenlendi (2)

Editör: İlkay Sever