“BİZİM TEK DERDİMİZ VAR! O DA ÇORUM”
Kaya, “Her zaman sahada olmaya gayret göstererek, çalınmadık kapı, tutulmamış el ve dokunulmamış gönül kalmayana kadar durmadan, yorulmadan ve ara vermeden çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Bizim tek derdimiz var o da Çorum. Amacımız hemşerilerimizin ve Milletimizin gönüllerine dokunarak onların hizmetinde olmaktır. Hemşerilerimizin güler yüzünü gördükçe bizler de tabi ki mutlu oluyoruz “dedi.
![](http://evrimgazetesi.com/wp-content/uploads/2022/10/Milletvekili-Kaya-Bizim-tek-derdimiz-var-O-da-Corum-1.jpg)
Editör: TE Bilisim