AK Parti Çorum Milletvekili Oğuzhan Kaya, Ramazan Bayramı nedeniyle bir mesaj yayımladı. Kaya:

“BAYRAMIN BİRLİK VE BERABERLİĞİMİZİN EN ÜST SEVİYEDE YAŞANMASINA VESİLE OLMASINI DİLİYORUM”

“Osmancık Yırtmaç Yemeği” için Coğrafi İşaret Başvurusunda bulunuldu “Osmancık Yırtmaç Yemeği” için Coğrafi İşaret Başvurusunda bulunuldu

AK Parti Çorum Milletvekili ve  TBMM Adalet Komisyonu Üyesi Oğuzhan Kaya, mesajında şu ifadelere yer verdi: "Kıymetli Çorumlu Hemşehrilerim; On bir ayın sultanı Ramazan ayını geride bırakarak sevgiyi, kardeşliği, dostluğu ve mutluluğu paylaşma günü; toplum olarak da kaynaşma günü olan bayrama milletçe ulaşmanın huzur ve sevincini yaşıyoruz” dedi.

Bayramların, birlik ve beraberliği güçlendirdiğine dikkati çeken Kaya,"Ramazan Bayramımızın dostluklarımızın tazelenmesine, mutluluklarımızı paylaşıp artırmamıza, birlik ve beraberliğin en üst seviyede yaşanmasına vesile olmasını diliyorum. Yardımlaşma ve dayanışma duygularının zirveye ulaştığı bu özel günlerde büyüklerimizin hayır duasını almalı, küçüklerimizin bayram sevincine ortak olmalıyız. Ayrıca komşularımızla, ihtiyaç sahibi, yaşlı, kimsesiz vatandaşlarımızla, şehit ve gazi ailelerimizle bir araya gelerek bayram neşesini paylaşmalıyız." ifadelerini kullandı.

Tüm vatandaşların Ramazan Bayramını kutlayan Milletvekili Oğuzhan Kaya, seyahat edecek vatandaşlara da trafik kurallarına uymaları, emniyet kemerlerini takmaları konusunda uyarılarda bulundu.

Editör: Tuğba Yoldaş