Dijital Muhasebe Çözümleri programında konuşan Bilsoft Yazılım Genel Müdürü Ahmet Veli, teknolojideki gelişmeleri yakından takip ederek yenilikçi çözümler sunmak için çalıştıklarını söyledi.

Bilsoft Yazılım ve Düzce Serbest Muhasebeciler Mali Müşavirler Odasıyla birlikte düzenlemiş oldukları “Dijital Muhasebe Çözümleri” programı protokol ve mali müşavirlerin geniş katımıyla gerçekleştirildi.

Programda konuşan Bilsoft Yazılım Genel Müdürü Ahmet Veli, amaçlarının iş dünyasını daha verimli ve kaliteli çözümler sunmak olduğunu belirterek “20 yıllık bir firmayız. Firma olarak, yazılım dünyasına adım attığımız günden bu yana büyük bir özveri ve azimle çalışarak, ticari çözümler ve muhasebe programları alanında önemli bir yere ulaşmanın haklı gururunu yaşamaktayız. Başlangıçta küçük bir ekiple çıktığımız bu yolda, misyonumuz her zaman açık ve net oldu. Amacımız iş dünyasını daha verimli ve etkili kılabilmek için kaliteli çözümler sunmak. 100 binden fazla kullanıcımızla, her geçen gün bu hedefe bir adım daha yaklaşıyor ve müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutma kararlılığımızı sürdürüyoruz. Bugün burada, geçirdiğimiz bu yılların ve emeğin ardında yatan gerçek gücü sizlerle paylaşmak ve birlikteliğimizi daha verimli hale getirebilmek için bir aradayız. Gelecekte de sizlerle birlikte daha büyük başarılara ulaşmayı arzu ediyoruz. Teknolojideki gelişmeleri takip ederek yenilikçi çözümler sunmak ve sizlerin işlerini kolaylaştırmak için çalışmaya devam edeceğiz. Bu yolda bize eşlik eden herkese teşekkür ederim. Sizlerin güveni ve iş birliği, bizi daha da ileriye taşıyan en değerli hazinelerimizden biridir” dedi.

Düzce Serbest Muhasebeciler Mali Müşavirler Odası Başkanı Birol Aksu da katılımcılara teşekkür ederek mali müşavirlerin sektörde yaşanan gelişmeleri ve teknolojiyi yakından takip edebilmenin önemli olduğunu anlattı.

Açılış konuşmalarından sonra Bilsoft Yazılım Müşteri Hizmetleri Müdürü Feyza Akdemir ile Yazılım Destek Müdürü Mehmet Barış Aydın birlikte yaptıkları “Dijital Muhasebe Çözümleri” sunumu ile katılımcıları bilgilendirdi. Ayrıca, mali müşavirlerin yaşadıkları zorlukları, geliştirilen yeni özellikler ile kolaylaştırdıklarını anlattılar.

Kaynak: