• USD 31,07
  • EUR 33,68
  • ALTIN 2.032,18
  • BİST100 9.374,20
  • BTC 51.590

Vefat etti Haberleri

vefat etti haberleri ve güncel vefat etti gelişmeleri, vefat etti ile ilgili tüm video, vefat etti fotoğrafları ve vefat etti haberleri Evrim Gazetesi sitemizde


VEFAT EDENLER

Kargı ilçesinden, Türkiye Elektrik Kurumundan emekli, Recep Acdal 73 yaşında vefat etti.

VEFAT EDENLER

Mehmet Gülburun’un abisi, Aytekin Büyükbaş’ın dayısı, Emekli Öğretmen Atıf Büyükbaş’ın kayınbiraderi emekli İngilizce öğretmeni Sadık Yılmaz vefat etti.

VEFAT EDENLER

Merhum Sadık Kayacı’nın eşi, Ali, Mustafa ve Murat Kayacı’nın annesi, Mehmet ve Feride Başaran’ın anneannesi Fatma Kayacı vefat etti.

VEFAT EDENLER

Çorum'un Bayat İlçesi Lapa köyü nüfusuna kayıtlı olup İskilip'in Suhilan köyünde ikamet eden, Sadık Teryaki'nin eşi Satı Teryaki vefat etmiştir.

VEFAT EDENLER

Murat Bozkurt, Uğur Bozkurt, Gülfer Gömeç, Dilek Bozkurt ve sanayi esnaflarından Muhittin Bozkurt’un babaları Hüseyin Bozkurt vefat etti.

VEFAT EDENLER

Ardıç Köyünden gelme, Esentepe Mahallesinde oturan, Merhum Mustafa Çeneli'nin eşi Sıddıka Çeneli vefat etti.

VEFAT EDENLER

Avlağı köyünden gelme, merhum İsmail Çıplak'ın oğlu, Oğuz Çıplak, Fatma Çıplak ve Seher Eke'nin babası Emine Çıplak'ın eşi Selahattin Çıplak...

VEFAT EDENLER

Sarpınkavak Köyünden gelme Yeni Mahallede oturan, Muhsin Sarı'nı eşi, Harun ve Hakkı Sarı'nın annesi Güllü Sarı vefat etti.

VEFAT EDENLER

Merhum Ahmet Urkun’un oğlu, Hasan Urkun’un kardeşi, Hanife Urkun’un eşi, Hatice, Semra, Seher Urkun’un babaları Arslan Urkun vefat etti.

VEFAT EDENLER

Güney Mahallesinde oturan merhum gardiyan Ramazan Kaya'nın eşi, Turan ve Turgut Kaya'nın anneleri Safiye Kaya vefat etti.

VEFAT EDENLER

Yeni Mahallede oturan merhum Ali Maral'ın eşi, Hüseyin, Süheyla ve Rafet Maral'ın anneleri Sıddıka Maral vefat etti.

VEFAT EDENLER

Perihan ,Zekeriya, Zübeyir Taşkıran ve Halise, Leyla, Züleyha'nın babaları Nazım Taşkıran vefat etti.