• USD 32,79
  • EUR 35,16
  • ALTIN 2.459,44
  • BİST100 10.471
  • BTC 66.000

Denetim Haberleri

denetim haberleri ve güncel denetim gelişmeleri, denetim ile ilgili tüm video, denetim fotoğrafları ve denetim haberleri Evrim Gazetesi sitemizde


ASAYİŞ

Çorum’da son bir ayda yapılan denetimlerde 180 araç trafikten men edilirken, kurallara uymayan sürücülere toplam 10 milyon 845 bin 491...

GÜNDEM

ÇARŞAMBA İLÇE TARIM VE ORMAN MÜDÜRLÜĞÜ PERSONELLERİ, 1 NİSAN-30 HAZİRAN TARİHLERİNDE BÖLGEDE BAŞLAYAN İÇ SU YASAKLARI KAPSAMINDA DENETİMLERİNİ SÜRDÜRÜYOR.

GÜNDEM

BELEDİYESİ ZABITA EKİPLERİ MARKETLERDE DENETİM GERÇEKLEŞTİRİLDİ

ASAYİŞ

BOLU’DA ÖĞLE SAATLERİNDE TRAFİK POLİSLERİ ŞEHRİN KİLİT NOKTALARINDAN BİRİ OLAN ANITPARK KAVŞAĞI’NDA ŞOK TRAFİK DENETİMİ GERÇEKLEŞTİRDİ.

Çorum

BELEDİYE ZABITA MÜDÜRLÜĞÜ EKİPLERİ TARAFINDAN FIRINLARDA HİJYEN VE GRAMAJ KONTROLÜ YAPILDI

ASAYİŞ

AMASYA’DA ZABITA EKİPLERİ SEMT PAZARINDA FİYAT ETİKETİ DENETİMİ YAPTI. DENETİMLERDE TEZGAHLARINDA SERGİLENEN ÜRÜNLERİN ÜZERİNDE ETİKETİ OLMAYAN SATICILARIN UYARILDIĞI BELİRTİLDİ.

ASAYİŞ

Çorum’un Osmancık ilçesinde yasak avlanmaya karşı yapılan denetimler devam ederken 500 metre sahipsiz ağ ele geçirildi.

GÜNDEM

Çorum İl Tarım ve Orman Müdürlüğü personeli tarafından Mantar üretim işletmelerinde denetim ve numune alım işlemleri yapıldı.

GÜNDEM

Çorum Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, vatandaşların sağlıklı ve güvenilir alışveriş ortamının alışveriş yapmalarını sağlamak amacıyla semt pazarlarında denetimlerini aralıksız sürdürüyor.

GÜNDEM

Çorum Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, vatandaşların sağlıklı ve güvenilir ortamda alışveriş yapmalarını sağlamak amacıyla semt pazarlarında denetimlerini aralıksız sürdürüyor.

ASAYİŞ

Çorum İl Emniyet Müdürlüğü asayiş ve güvenliğin sağlanmasına yönelik çalışmalara devam ediyor.

ASAYİŞ

Çorum İl Jandarma Komutanlığı ekipleri, ara tatilin sona ermesiyle birlikte okul çevrelerinde denetim yaptı.