• USD 32,30
  • EUR 35,18
  • ALTIN 2.406,69
  • BİST100 10.407
  • BTC 67.835

Aydınlatma Haberleri

aydınlatma haberleri ve güncel aydınlatma gelişmeleri, aydınlatma ile ilgili tüm video, aydınlatma fotoğrafları ve aydınlatma haberleri Evrim Gazetesi sitemizde


ASAYİŞ

Çorum'da intihar etmek için aydınlatma direğine çıkan 58 yaşındaki adamı, itfaiye aracının sepetine çıkan bir polis belinden kavrayarak kurtardı.

ASAYİŞ

DÜZCE’DE FIRTINANIN ETKİSİ İLE AYDINLATMA DİREĞİNDEKİ AMPUL PATLADI. ALEV ALEV YANAN AMPUL VATANDAŞLAR TARAFINDAN SÖNDÜRÜLDÜ.

GÜNDEM

Karabük’te yaşanan fırtına seçim öncesi, dikilen yeni aydınlatma direklerini yıktı.

ASAYİŞ

SAMSUN'DA KAMYONETİN YOLDAN ÇIKIP ORTA REFÜJDEKİ AYDINLATMA DİREĞİNE ÇARPARAK KARŞI ŞERİDE GEÇİP DEVRİLMESİ SONUCU MEYDANA GELEN TRAFİK KAZASINDA AYNI AİLEDEN...

ASAYİŞ

DÜZCE’DE FUTBOL SAHASININ AYDINLATMASINDA ÇIKAN YANGIN İTFAİYE EKİPLERİNCE SÖNDÜRÜLÜRKEN, OYNANACAK OLAN MÜSABAKADA ERTELENDİ.

ASAYİŞ

ORDU’DA, KAYGANLAŞAN YOLDA KONTROLDEN ÇIKARAK AYDINLATMA DİREĞİNE ÇARPAN TOFAŞ MARKA OTOMOBİL ADETA İKİYE KATLANDI. KAZADA 3 KİŞİ YARALANDI.

ASAYİŞ

Aydınlatma direği tırın karşı yöne geçmesini engelledi, kaza anı kameraya yansıdı. Tek şerit üzerinden araçların geçişi kontrollü olarak sağlandı.

ASAYİŞ

Çorum’da kontrolden çıkan otomobil orta refüjdeki aydınlatma direğine çarptıktan sonra kaldırıma çarparak durabildi. Kazada araç sürücüsü yaralandı.