Osmancık'ta 1990'lı yıllarda Beden Eğitimi ve Spor Öğretmeni olarak görev yapan Ahmet Kurum'un eşi, Finike Halk Eğitim Müdür Yardımcısı, Canan-Yavuz Gürkan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdür Yardımcısı Figen Kurum vefat etti.
Merhumenin cenazesi Finike Ümit Yapı Sitesinde kaldırılıp Sahilkent mezarlığına defnedildi. Merhumeye Allah'tan Rahmet, ailesine ve tüm yakınlarına da başsağlığı dileriz.
Editör: İlkay Sever