AK Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Halit Doğan, “Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın teşrifleriyle gerçekleşecek büyük Samsun mitingimiz, Samsun’umuzun Cumhur İttifakı’mızın kalesi olduğunu ve hemşerilerimizin Cumhurbaşkanımıza olan sevgisini tüm dünyaya gösterecektir” dedi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 15 Şubat Perşembe günü Samsun’da ’Büyük Samsun Mitingi’nde vatandaşlara hitap edecek. AK Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Halit Doğan, saat 14.00’te Cumhuriyet Meydanı’nda gerçekleşen olan mitinge tüm vatandaşları davet etti. Doğan, “Samsun’umuz, Cumhurbaşkanımıza olan sevgisini ve bağlılığını her zaman göstermiştir. Tüm hemşerilerimizi AK Parti Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın Büyük Samsun Mitingi’ne davet ediyorum” diye konuştu.

Çorum'un oto sanayisine kadın eli değdi! Çorum'un oto sanayisine kadın eli değdi!

Samsun halkının, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a vefasının yüksek olduğunu kaydeden Doğan, “Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan, Samsun’umuzda her zaman büyük bir sevgi seli ile karşılanmıştır. Büyük Samsun Mitingimiz, zaferin göstergesi olacaktır. İnşallah buradaki işaret fişeği hem ülkemizde hem de Samsun’umuz için çok önemli bir adım olacaktır. Cumhurbaşkanımızın gelişinde 17 ilçemizden tüm hemşerilerimizin yoğun bir katılım göstereceğine inancım tam. Türkiye Yüzyılı’nın mimarı, AK davamızın lideri Sayın Recep Tayyip Erdoğan, yerel seçimler için Samsun’umuzdan, bizlerden rekor oy bekliyor. İnşallah hemşerilerimizin teveccühüyle rekor bir oy alarak Samsun’umuzu Türkiye Yüzyılı’nın parlayan şehri haline getireceğiz” şeklinde konuştu.

Kaynak: iha