Çorum için en önemli sağlık yatırımı olma özelliğini taşıyan 200 yataklı Çorum Devlet Hastanesi ihalesi 13 Kasım 2023 günü Sağlık Bakanlığı Yatırım Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından yapıldı. İhaye 2  adet teklif geldi.

AK Parti Çorum İl Başkanı Murat Günay, Çorum Devlet Hastanesi ihalesinin 13 Kasım 2023 tarihinde gerçekleştirildiğini bildirdi.

Günay, konuyla ilgili yaptığı açıklamada; "İlimiz için en önemli sağlık yatırımı olma özelliğini taşıyan 200 yataklı Çorum Devlet Hastanesi ihalesi 13 Kasım 2023 günü Sağlık Bakanlığı Yatırım Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından yapılmış ve 2  adet teklif gelmiştir.  

Vali Dağlı; " Çorum büyük bir potansiyele sahip " Vali Dağlı; " Çorum büyük bir potansiyele sahip "

Gelen tekliflerin değerlendirilmesi sonucunda ihale en kısa sürede tamamlanarak inşaat  sürecinin bir an önce tamamlanması sonrası hastanemiz tüm halkımızın hizmetine sunulacaktır.

Her zaman dediğimiz gibi yaparsa AK Parti yapar. İlimiz için yapılan diğer tüm sağlık yatırımları ile birlikte tüm halkımızın  sağlık hizmetlerine kolayca ulaşılmasını sağlayacak bu yatırım da ilimize hayırlı uğurlu olsun.

İhale süreci kesinleştiğinde detaylı bilgiler kamuoyu ile paylaşılacak olup Devlet Hastanesi için desteklerinden dolayı başta Cumhurbaşkanımız
Sayın Recep Tayyip Erdoğan, Sağlık Bakanımız Sayın Fahrettin Koca, Çorum Milletvekilllerimiz Sayın Yusuf Ahlatce ve Sayın Oğuzhan Kaya'ya teşekkür ederiz" dedi.

Murat Günay

Çorum Devlet Hastanesi ihalesi gerçekleşti  (4)Çorum Devlet Hastanesi ihalesi gerçekleşti  (1)Çorum Devlet Hastanesi ihalesi gerçekleşti  (2)Çorum Devlet Hastanesi ihalesi gerçekleşti  (3)