Osmancık'ta yayın hayatına 1 Eylül 2021 tarihinde başlayan Evrim Gazetesi'nin Çorum Ofisi açıldı.

Saat Kulesi civarı,  PTT binası arkası Leblebicioğlu İş Hanı Kat 2 Numara 33 adresinde, "Çorum'un dünyaya açılan penceresi" mottosuyla hizmet veren Evrim Gazetesi Çorum Ofisi ziyaretçilerini de ağırlamaya başladı.

Mehmet Tahtasız'dan Berat Kandili Mesajı Mehmet Tahtasız'dan Berat Kandili Mesajı

İhlas Haber Ajansı Çorum Şube Müdürü Bülent Özkaleli, BİK Çorum Şube Müdürü Osman Bolluk, Adalet ve Kalkınma Partisi Çorum Belediye Başkan Aday Adayı Hüseyin Çalışkan, Osmancıklı hemşehrimiz emekli öğretmen Arif Pilavcı, emekli öğretmen Arap Çataroğlu,  Evrim Gazetesi imtiyaz sahibi Bilal Çevrim'i yeni açılan Çorum ofisinde ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini iletti.

Gazetenin Çorum Ofisini ziyaret eden Osmancıklı hemşehrimiz emekli İmam Yüksel Aktepe'de dua etti. Aktepe duasında, İstanbul Babıali'de başlayan gazetecilik mesleğini Osmancık ve Çorum'da sürdüren Bilal Çevrim'e ve tüm basın emekçilerine, yeni ofisin hayırlı olmasını dileyerek, Gazi Mustafa Kemal Atatürk Başta olmak üzere, tüm şehitlerimize de dua etti.

"Okurlarımıza teşekkür ederiz"

Nazik ziyaretlerinden dolayı misafirlerine teşekkür eden Çevrim, gelişen teknoloji ile yeni çağa ayak uyduran Evrim Gazetesi'nin Çorum ve ilçelerinin yanısıra bölge haberlerini interaktif olarak okurlarıyla buluşturduklarını söyledi.

15 Nisan 1980’de ‘Yöre’ adıyla başlayan fikir işçiliğinin, 26 Kasım 2009 ‘Osmancık Gazetesi’, 1 Eylül 2021’de ‘Evrim’ olarak devam ettiğini belirten Çevrim; "Profesyonel kadromuzla Çorum ofisimizi açmış bulunmaktayız.  Evrim Gazetesi dün olduğu gibi bugün de vatandaş odaklı çizgisinden ödün vermeden daha geniş kitlelere ulaşmaktadır.

Geleneksel gazeteciliğin yanı sıra gelişen teknoloji ile yeni çağa ayak uyduran gazetemizin internet sitesini günlük ziyaret eden okur sayımız 10 binlerin üzerindedir. Her geçen gün sayıları giderek artan değerli okurlarımıza, bizleri takip ettikleri için teşekkür ederiz"dedi.

Çorum'un dünyaya açılan penceresi Evrim (3)Çorum'un dünyaya açılan penceresi Evrim-1Çorum'un dünyaya açılan penceresi Evrim (2)

Editör: İlkay Sever