“Emeklinin Ahı, İndirir Şahı” “Emeklinin Ahı, İndirir Şahı”

CHP Belediye Başkan Adayı Mimar H. Levent Çöphüseyinoğlu, seçim çalışmalarına bugün beraberinde CHP İl Başkanı Av. Dinçer Solmaz, Merkez İlçe Başkanı Av. Utku Ulaş Taşar ve CHP Belediye Meclis Grup Başkan Vekili Tuncay Yılmaz ile birlikte belediye başkanlığı yaptıkları dönemlerde şehre damgasını vuran Dr. Turhan Kılıçcıoğlu ve Prof. Dr. Arif Ersoy’un kabirlerini ziyaret ederek başladı.

İlk olarak Çorum’un efsane belediye başkanlarından Dr. Turhan Kılıçcıoğlu’nun Ulu Mezarlık’ta bulunan kabrini ziyaret eden H. Levent Çöphüseyinoğlu ve beraberindeki heyet, daha sonra Prof. Dr. Arif Ersoy’un Hıdırlık’ta bulunan kabrini ziyaret ederek, merhum başkanların ruhları için dua ettiler.

Ardından Hıdırlık’ta ki türbeleri ziyaret eden Çöphüseyinoğlu, 31 Mart yerel seçimlerinin kardeşlik ve barış havasında geçmesi için dua etti.

Babası merhum Hüseyin Şahin Çöphüseyinoğlu ve kayınpederi Zafer Aras’ın da kabirlerini ziyaret etmeyi ihmal etmeyen CHP Belediye Başkan Adayı Mimar H. Levent Çöphüseyinoğlu, kabir ziyaretleri sonrası ise karşılaştığı vatandaşlarla sohbet ederek, hasbihal etti.

Yerel seçimlerde diğer partilerin tüm adaylarına da başarılar dileyen Hasan Levent Çöphüseyinoğlu, seçim sonucunun ise Çorum halkı için hayırlara vesile olmasını temenni etti.

Editör: Nihat Karalar