CHP Parti Meclisi’nin 26 Ocak tarihindeki toplantısıyla Çorum Merkez Belediye Başkan Adayı olarak Mimar Hasan Levent Çöphüseyinoğlu’nun isminin açıklandığı CHP Çorum Örgütü’nde bir yandan İlçe Belediye Başkan adaylarını belirleme çalışmaları devam ederken, bir yandan da seçime yönelik hazırlıklar hız kesmeden devam ediyor.

CHP İl Başkanı Dinçer Solmaz’ın çağrısı ile önceki dönem il başkanlarının katılımıyla Yerel Yönetimler Seçimleri öncesinde bir istişare toplantısı gerçekleştirildi.

Önümüzdeki yerel seçimlere yönelik çalışma ve izlenecek stratejilerin ele alındığı değerlendirme toplantısına önceki dönem il başkanlarından Şengül Genç, Cengiz Atlas, Veli Yalçınkaya, Yıldız Bek, Gürsel Yıldırım, Hasan Suvacı, Hasan Eray Tüfekçi ve Ümit Er katıldı.

CHP İl Disiplin Kurulu Başkanı Av. Mahmut Bayatlı’nın da hazır bulunduğu toplantının ardından bir mesaj yayınlayan CHP İl Başkanı Dinçer Solmaz; ‘Önceki dönem İl Başkanlarımız ile Yerel Yönetimler Seçimleri öncesinde verimli bir toplantı gerçekleştirdik. Katılımları için önceki dönem İl Başkanlarımıza teşekkür ederiz’ ifadesinde bulundu.

ÇÖPHÜSEYİNOĞLU

SAHAYA İNİYOR

Parti parti Osmancık Belediye meclis üyesi adayları Parti parti Osmancık Belediye meclis üyesi adayları

Öte yandan CHP Parti Meclisi tarafından 26 Ocak Cuma günü gerçekleştirilen toplantıda Çorum Belediye Başkan Adayı olarak açıklanan Hasan Levent Çöphüseyinoğlu’nun tanıtım toplantısının ise 5 Şubat 2024 Pazartesi günü gerçekleştirileceği öğrenildi.

Editör: Orhan Özhazinedar