Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Parti Okulu tarafından 24-25 Şubat 2024 tarihlerinde Ankara’da düzenlenen Eğitici Eğitimi Programı’na Çorum’dan da katılım oldu.
Parti Okulu’nun Eğitici Eğitimi Programına CHP Çorum Örgütü’nden İl Başkan Yardımcıları Garip Özgür ve Uğur Eke ile Oğuzlar İlçe Başkanı Talip Karadeniz ve CHP önceki dönem İl Başkan Yardımcısı Kenan Özcan katıldı.

Kağıt bardakta kura çekimi ile mahalle muhtarı belirlendi, diğer aday itiraz etti Kağıt bardakta kura çekimi ile mahalle muhtarı belirlendi, diğer aday itiraz etti

CHP Parti Okulu Parti İçi Eğitim Sorumlusu Özcan Şükrü Baripoğlu ve CHP Parti Okulu Türkiye Koordinatörü İsmail Hakkı Kurt, Eğitimenler Özgür Cem Duran veTuğrul Köprülü tarafından verilen ve İki gün süren eğitimde; Yetişkin Eğitiminin Temel Özellikleri, Etkili Sunum Yöntemleri ve İletişim, Sosyal Proje Yönetimi gibi eğitimler alan katılımcılar aynı zamanda Atölye Çalışmaları yaparak birer siyasi sunum gerçekleştirildi.
CHP Parti Okulu’nun yeni eğitmenleri, eğitiminin ardından illerine dönerek ve Üyelerin Temel Siyasi Eğitimi ve Sandık Güvenliği çalışmalarında görev almaya başlayacakları öğrenildi.

Editör: Nihat Karalar