Memur-Sen Çorum İl Başkanı Fatih Okumuş ve Eğitim-Bir-Sen Çorum Şubesi Başkan Yardımcısı İlhan Akbaş, Çorum Valisi Doç. Dr. Zülkif Dağlı' yı ziyaret ederek "Bir Bilenle Bilge Nesil" projeleri kapsamında öğrencilere ulaştıracakları "Tarihte Kudüs ve Mescid-i Aksa" kitabını takdim etti.

Çorum Belediyesi, İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Eğitim-Bir-Sen ve Genç Memur-Sen'in paydaş olduğu proje kapsamında 1000 öğrencinin 1 Nisan-15 Mayıs tarihleri arasında 406 sayfalık Tarihte Kudüs ve Mescid-i Aksa kitabını okuyarak öğretmenlerle birlikte tahlil yapacaklarını, okumuş oldukları bilgiler ışığında kompozisyon yazarak süreci tamamlamış olacaklarını belirten  Fatih Okumuş, değerlendirme sonucunda dereceye giren öğrencilere ödüllerini düzenleyecekleri final programında teslim edeceklerini ifade etti.

Okumuş “Bu süreçteki yakın ilgi ve desteklerinden dolayı değerli Valimize teşekkür ediyoruz” dedi.

Diş Hekimliği mesleğine 156 taze kan Diş Hekimliği mesleğine 156 taze kan

Vali Dağlı, “Bir bilenle Bilge Nesil” projesine Valilik olarak destek verdiklerini belirterek, eğitimle ilgili yapılan ve yapılacak olan her projenin çok kıymetli olduğunu ifade etti. Sayın Valimiz projeye katılacak olan öğrencilerimize başarılar dileyerek, böyle bir projenin hazırlanması ve hayata geçirilmesinde emeği geçenlere de teşekkür etti.

Editör: Emel Şahiner