Bayburt Belediyesi, Tuzla Belediyesi ve Tuzla Bayburt Kültür ve Yardım Derneği’nden çocuklara yönelik tiyatro gösterisi.

Bayburt Belediyesi çocuklara yönelik kültürel faaliyetlerine devam ediyor. Etkinlikler kapsamında Bayburt Belediyesi, Tuzla Belediyesi ve Tuzla Bayburt Kültür ve Yardım Derneği işbirliği ile "Sevimli Penguenler” isimli tiyatro oyunu Çoruh Kültür Merkezi’nde Bayburtlu çocuklarla buluştu.

Çeyrek asırlık festivalin en iyi belgesel filmi "Bir Gün, 365 Saat" oldu Çeyrek asırlık festivalin en iyi belgesel filmi "Bir Gün, 365 Saat" oldu

Tuzla Belediyesi bünyesinde faaliyet gösteren Tuzla Sanat Sahnesi tiyatro ekibi tarafından “Sahne Senin Türkiye’m” projesi kapsamında sahnelenen oyun çocuklar tarafından yoğun ilgiyle karşılandı.

Sergilenen birbirinden güzel oyunlarla çocuklar doyasıya eğlenirken miniklerin neşesine ortak olan Belediye Başkanı Hükmü Pekmezci, çocukları daha nice bu tip etkinliklerle buluşturmaya devam edeceklerini belirterek ekibin Bayburt’a gelmesine vesile olan Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı ve Tuzla Bayburt Kültür ve Yardım Derneği Başkanı Abdullah Bayram’a teşekkür etti.

Kaynak: