Anaç, Çorum Esnaf ve Sanatkarlar Odası, Çorum Ticaret Borsası, Çorum Ziraat Odası, Çorum Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirleri Odası, Memur Sendikaları Konfederasyonu Çorum İl Temsilciliği, Hizmet-İş, Gül-Der ve Yeşilay gibi sivil toplum kuruluşlarını ziyaret etti. Ziyaretlerinde Milli Görüş Belediyeciliğine vurgu yapan Yaşar Anaç; ''31 Mart sonrası Çorum’u birlikte yönetmeye talip olduğumuzu özellikle ifade ediyoruz. Ziyaretlerimiz kapsamında güler yüz ve içtenlikle bizleri karşılayan, ağırlayan tüm temsilcilerimiz ve başkanlarımıza çok teşekkür ediyorum'' dedi.
Editör: Yılmaz Yolcu