Editör: TE Bilisim
AHMET GÜNDOĞDU VEFAT ETTİ
Osmancık eski Yedaş Şefi, ilçe esnaflarından Gündoğdu Elektrik sahibi Ahmet Gündoğdu sabaha yakın geçirdiği kalp krizi sonucu vefat etti.
Cumhuriyet Mahallesinde oturan; Oğuz Gündoğdu ve Hilal Gelgör'ün babası, Naim Gelgör'ün kayınpederi, Prof.Dr. Abdullah Gündoğdu ve Yaşar Sabuncu'nun ağabeyi emekli Tedaş Müdürü Ahmet Gündoğdu sabaha karşı geçirdiği kalp krizi sonucu vefat etti. Merhumun cenazesi yarın öğlen namazına müteakip Beyler Çelebi Camiinden Asri Mezarlığa defnedilecektir.
Merhuma Allah'tan Rahmet, ailesine ve tüm yakınlarına da başsağlığı dileriz.
Yorumlar