Çorum'un Osmancık ilçesinde paraşütçüler gökyüzünde Türk bayrağı açarak uçuş gerçekleştirdi.
19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kutlamaları çerçevesinde farklı illerden Çorum'a gelen paraşütçüler gökyüzünde Türk bayrağı açarak uçuş gerçekleştirdi. Bu çerçevede Osmancık ilçesinde Ali Karınlıoğlu ve beraberinde ki 7 yamaç paraşütçüsü Aşağızeytin Köyünde, single uçuşu gerçekleştirdi.
Ali Karınlıoğlu binlerce yükselikten paraşütüyle atlayarak Çorum semalarında Türk Bayrağını dalgalandırırken, Aşağızeytin Köyüne iniş yaptı. Paraşütçüleri Aşağızeytin Köyü Muhtarı İsmail Çil karşıladı.
Editör: İlkay Sever